kopanice, kopaniciarsky region, kopaniciarsky kraj

© 2024 Stingray Studio

Tento obrázok nemá vyplnený ALT popisok, jeho názov je image-8.png

Spoločnosť JMJ Partners s.r.o. zrealizovala v rámci výzvy č. IROP-CLLD-P785-511-002 vyhlásenej Kopaničiarskym regiónom – MAS projekt s názvom ,,Mobilná požičovňa elektrobicyklov v regióne Kopanice“ (kód projektu IROP-CLLD-P785-511-002-004).

Cieľom projektu je rozšírenie poskytovaných služieb v kopaničiarskom regióne o mobilnú požičovňu šiestich e-bicyklov v nadštandardnej kvalite. Predmetom projektu bolo zakúpenie šiestich e-bicyklov a úžitkového vozidla. Projektom boli zavedené inovatívne technológie v podobe celoodpružených e-bicyklov, ktoré sú na trhu unikátne svojou konštrukciou a pohonom. Cieľom spoločnosti JMJ Partners s.r.o. bolo zároveň zvýšenie kvality poskytovaných služieb návštevníkom, zvýšenie kvality života obyvateľov a vytvorenie nových pracovných miest. Realizáciou projektu boli rozšírené služby, ktoré sú poskytované v regióne, so zahrnutím inovatívnych technológií a služieb, zvýši sa návštevnosť mesta i regiónu. Projekt prispel k zlepšovaniu poskytovaných služieb v celom regióne, bol podporený cestovný ruch a všetkým bolo umožnené spoznávať kopaničiarsky región na bicykli. V regióne bola zavedená nová služba, akú tu doteraz nebola poskytovaná – mobilná požičovňa e-bicyklov. Je to služba, ktorá bola v kopaničiarskom regióne nedostatková a zároveň potrebná vzhľadom na charakter krajiny a kopcovitý terén.

Realizáciou aktivít projektu sa dosiahlo naplnenie cieľov Integrovanej stratégie miestneho rozvoja vedeného komunitou Kopaničiarsky región – miestna akčná skupina 2015 – 2022.

Realizácia projektu prebehla od 06.04.2022 do 05.01.2023.

Kód a názov aktivity: A1 Podpora podnikania a inovácií

Celkové výdavky projektu:  90 989,98 € (bez DPH)
Celkové oprávnené výdavky:  90 989,98 €
Výška príspevku: 45 494,99 €

Galéria