kopanice, kopaniciarsky region, kopaniciarsky kraj

© 2024 Stingray Studio

Slovensko, podobne ako zvyšok sveta zasiahla pandémia rýchlo sa šíriaceho vírusu COVID-19, ktorý predstavuje náročnú skúšku pre každého jedného z nás. Žiaľ, dnes sa ocitáme v situácií, kedy si na svoje zdravie musíme dávať pozor oveľa viac ako doteraz, a to nielen vo vzťahu k nám samým, ale predovšetkým k nášmu okoliu, pretože len individuálna zodpovednosť pomôže tento strašiak odstrániť z našich životov. V dnešných dňoch sa slovo imunita skloňuje viac, než kedykoľvek predtým a všetci hľadajú spôsoby na to, ako sa chrániť. Na rozdiel od chrípky, proti ktorej existuje vakcína, na COVID-19 zatiaľ vakcínu nepoznáme. Najúčinnejším spôsobom ako sa tomuto vírusu vyhnúť je preto posilňovanie imunitného systému, aby bol schopný poradiť si s akýmikoľvek vírusmi, koronavírus nevynímajúc. V tomto období je preto potrebné dbať na zvýšený príjem vitamínov a to najmä tých prírodných, získaných z potravy. Našu bežnú stravu by sme mali doplniť o potraviny s vysokým obsahom bielkovín, minerálov a vitamínov. Aj preto sme spustili v týchto dňoch e-shop, v ktorom nájdete množstvo výrobkov, ktoré vás pred touto chorobou pomôžu ochrániť. Či už poctivé a pravé medy, výrobky z certifikovaného bio ovocia, liečivé bylinné čaje, zdravé hríby i mäsové výrobky. Ponúkame len overené lokálne výrobky, u ktorých sme si istí ich kvalitou a pôvodom. Ich kúpou tak podporíte nie len svoje zdravie, ale aj regionálnu ekonomiku a hlavne našich regionálnych producentov z Kopaníc, ktorí majú vo výrobe svojich produktov dlhoročnú tradíciu a mnohí z nich sa vďaka tomu stali nositeľmi certifikátu na používanie značky Kopanice regionálny produkt. Okrem kvalitných a zdravých potravín Vám tiež ponúkame produkty na príjemné trávenie voľného času, keďže mnohí z Vás trávia väčšinu času v týchto dňoch doma. Aby ste zahnali nudu a zároveň zmysluplne strávili Váš voľný čas, ponúkame Vám tiež širokú ponuku rôznych zaujímavých kníh z prostredia kopaničiarskeho regiónu, taktiež zaujímavé CD a DVD s ľudovými piesňami a tradíciami regiónu, a mnoho ďalšieho. Veríme, že si každý príde na svoje.

e-shop nájdete na našom novom webe: https://kopaniciarskyregion.sk/

Viac info aj na tel.č.: 0917 240 098 alebo 0918 909 840 či maily: tikmyjava1@gmail.com

Produkty vám doručíme na tomto aute zakúpenom s podporou Trnavského samosprávneho kraja
Z regionálnych produktov v boji proti pandémii s ochorením COVID-19 sú účinné tie s vysokým obsahom vitamínu C – medy, šťavy či sirupy z arónie, višní, ríbezlí či čerešní.
 Turistická informačná kancelária, v ktorej sa predávajú aj regionálne produkty je umiestnená v priestoroch KD Samka Dudíka v centre Myjavy na hlavnej autobusovej stanici

Galéria